| کد مطلب: ۱۴۱۹۷

صدیقی از همه مسئولیت‌ها استعفا دهد

صدیقی از همه مسئولیت‌ها استعفا دهد

اقدامی که آقای صدیقی باید انجام بدهد این‎ است که از مسئولیت‌هایی که برعهده دارد استعفا بدهد و با این کار به افکار عمومی عملاً اعلام کند فردی که به تعبیر خود ایشان اهل «غفلت» آن‌هم در این اندازه بزرگ است، نباید در چنین جایگاه‌هایی حضور داشته باشد.

مسیح مهاجری در روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: «افراد مختلف با انتشار اسناد، اظهارنظرهای متنوع و پیشنهادهای گوناگون به این موضوع می‌پردازند. خود آقای کاظم صدیقی هم در یک حالت انفعالی به استغفار و عذرخواهی متوسل شد تا بلکه ماجرا پایان یابد. قطعاً استغفار و عذرخواهی آقای صدیقی اقدامی مثبت است ولی کافی نیست. در این زمینه حداقل دو اقدام دیگر هم لازم است صورت بگیرند که یکی مربوط به خود آقای صدیقی است و دیگری وظیفه قوه قضائیه است. اقدامی که آقای صدیقی باید انجام بدهد این‎ است که از مسئولیت‌هایی که برعهده دارد استعفا بدهد و با این کار به افکار عمومی عملاً اعلام کند فردی که به تعبیر خود ایشان اهل «غفلت» آن‌هم در این اندازه بزرگ است، نباید در چنین جایگاه‌هایی حضور داشته باشد. علاوه بر این، آقای صدیقی در منبرها و مصاحبه‌هایش نیز مطالبی را به امام زمان علیه‌السلام نسبت داده که قطعاً فاقد پایه و اساس هستند و همین هم عامل مهم دیگری است که اقتضا می‌کند ایشان در چنین جایگاه‌هایی حضور نداشته باشد.»

آنچه از قوه قضائیه انتظار می‌رود در این زمینه انجام بدهد، بررسی دقیق پرونده باغ اُزگُل و حوزه علمیه تحت نظر آقای صدیقی است بطوری که تمام ابعاد ماجرا به صورت شفاف به افکار عمومی گزارش شود و هیچ ابهامی باقی نماند.

اخبار مرتبط
دیدگاه
آخرین اخبار
پربازدیدها
وبگردی