| کد مطلب: ۱۵۷۴۳

درخششی دیگر در صنعت پرداخت ایران

سپ دوباره پیشتاز شد

سپ دوباره پیشتاز شد

شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ) توانست در بخش‌های سهم از مبلغ تراکنش‌های کارتخوان فروشگاهی و ابزار پذیرش اینترنتی در گزارش جدید شاپرک رتبه اول را کسب کند.

به نقل از جدیدترین گزارش شاپرک، شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ) با سهم مبلغی ۲۱.۵درصد از کل تراکنش‌های بازار خدمات پرداخت الکترونیکی کارتی، توانست بر سکوی نخست صنعت پرداخت ایران قرارگیرد تا مقتدرانه از رقبای خود پیش بیفتد. شرکت‌های به‌پرداخت ملت و پرداخت الکترونیک پارسیان در این گزارش به ترتیب با ارقام ۱۹.۶۴درصد و ۱۰.۸۷درصد رتبه‌های بعدی را به خود اختصاص داده‌اند.

سپ با پوشش ۱۸.۷۵ و ۳۴.۵۴ درصدی به ترتیب از مبالغ بازار کارتخوان فروشگاهی و ابزار پذیرش اینترنتی، بالاترین سهم را در اختیار دارد. براساس این گزارش همچنین سپ در ابزار پذیرش اینترنتی با افزایش ۱۰.۸۳ درصدی، بیشترین تفاضل را نسبت به مدت مشابه داشته است.

همچنین سهم مبلغ شرکت سپ با پوشش ۲۱.۵۹ درصدی از بازار تراکنش‌های خرید، بیشترین سهم مبلغی تراکنش‌های اشاره شده در مدت مذکور است. شایان ذکر است که بیشترین اختلاف بین سهم مبلغی تراکنش‌های خرید در دو ماه اخیر با رشد ۲.۱۶ درصدی نیز به سپ اختصاص دارد.

پرداخت الکترونیک سامان (سپ) با کسب سهم ۲۹.۸۴ درصدی، بیشترین سهم در ابزارهای تراکنش‌دار اینترنتی را از آن خود ساخته است و این شرکت با ۶۰.۷۱ درصد بیشترین سهم بازار ابزارهای پذیرش تراکنش‌دار موبایلی را در دست دارد.

دیدگاه
آخرین اخبار
پربازدیدها
وبگردی