| کد مطلب: ۱۳۵۹۵

زمان برگزاری شهرآورد تهران مشخص شد

زمان برگزاری شهرآورد تهران مشخص شد

شهرآورد پایتخت میان تیم‌های استقلال و پرسپولیس، در همان تاریخ قبلی و بدون تغییر برگزار خواهد شد.

به گزارش هم‌میهن آنلاین، ورزش سه نوشت:

تصمیم به برگزاری دربی پایتخت در تاریخ قبلی و یا موکول شدن آن به سال جدید، موضوعی بود که طی روزهای اخیر به سوژه اصلی و مورد بحث رسانه‌ها تبدیل شده بود. در روزهای گذشته شایعاتی به گوش می‌رسید مبنی بر اینکه سازمان لیگ قصد دارد تا این دیدار را به دلیل برخی مسائل، در سال آینده برگزار کند. اصلی‌ترین عامل مطرح شدن این شایعه، برگزاری دربی ۲۴ ساعت پس از آخرین چهارشنبه سال بود که گفته می‌شد مشکلاتی را برای شورای تأمین ایجاد می‌کند. حتی روز گذشته نیز سهیل مهدی، مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ نیز با شک و تردید درخصوص احتمال لغو شهرآورد پایتخت صحبت کرد و با قطعیت از برگزاری این مسابقه حساس و مهم در زمان قبلی حرفی نزد.

در زمان برگزاری دیدار استقلال تهران و استقلال خوزستان بود که شایعه لغو دربی و برگزاری آن در سال جدید به صورت جدی در رسانه‌ها مطرح شد و حتی مهدی هاشمی‌نسب، مربی آبی‌های پایتخت نیز در پایان دیدار دیروز تیمش ابراز امیدواری کرد که این مسابقه لغو نشود.

حالا نیز خبر رسیده که برخلاف شایعات اخیر، زمان دربی تغییر نمی‌کند. تسنیم با انتشار خبری فوری اعلام کرده صبح امروز و در جلسه شورای تأمین استان تهران برای برگزاری دربی پایتخت، مقرر شد تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در همان تاریخ قبلی اعلام شده به مصاف هم بروند.  

بدین ترتیب یکصدوسومین دربی پایتخت بین استقلال و پرسپولیس ساعت ۲۰ چهارشنبه ۲۳ اسفندماه در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط
دیدگاه
آخرین اخبار
پربازدیدها
وبگردی