| کد مطلب: ۱۴۰۸۴

واکنش رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت به اظهارات روحانی:

با مردم صادق نبودید، محبوبیت‌تان کم شد

با مردم صادق نبودید، محبوبیت‌تان کم شد

رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت با انتشار پستی در شبکه ایکس (توئیتر) به اظهارات حسن روحانی در خصوص گرانی بنزین در آبان ۹۸ واکنش نشان داد.

به گزارش هم‌میهن آنلاین، خبرگزاری دولت (ایرنا) نوشت:

سپهر خلجی روز جمعه در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس در واکنش به اظهارات اخیر حسن روحانی درباره گرانی بنزین در آبان ۱۳۹۸، نوشت: لطفا با مردم صادق باشید و تاریخ را درست روایت کنید! در ۸ سال که با مردم صداقت نداشتید و نتیجه آن سقوط محبوبیت دولت به ۷ درصد در پایان دوره ریاست‌جمهوری‌ شد اما حداقل امروز تمرین کنید که با مردم صادق باشید!

رییس شورای اطلاع رسانی دولت تاکید کرد: هم وزیر کشور وقت و هم معاون وی بارها گفتند که از زمان دقیق اجرای گرانی بنزین خبر داشتید و معلوم نیست چرا حتی سخنان منصوبان خود را رد می‌کنید. در جلسه مورد اشاره هم اولا گرانی بنزین قبلا در دولتتان تصویب شده بود و صرفاً در یکی از جلسات هماهنگی سران قوا از جنبه اطلاع‌رسانی مطرح شد ‌و نه از جنبه تصویب.

خلجی خاطر نشان کرد: تنها نحوه هزینه کردِ درآمدهای ناشی از افزایش قیمت بنزین در جلسه سران تصویب می‌شود نه زمان و چگونگی اجرای آن! در همان جلسه و پس از آن به‌صورت مکتوب، آقای رئیسی پیش‌شرط افزایش قیمت بنزین را صحبت با مردم و اقناع عمومی برای پذیرش ضرورت‌های این کار مطرح کردند، نه اجرای یک‌شبه و غافلگیر کردن مردم! طوری مردم را غافلگیر کردید که خودتان هم صبح جمعه فهمیدید! همین دروغگویی‌هاست که باعث رد صلاحیت می‌شه!

رییس شورای اطلاع رسانی دولت در ادامه نوشت: ‌البته آقای رییسی در هنگامه مسئولیت به توصیه خودش عمل کرد. در سال ۱۴۰۱ برای حذف رانتی ۴۲۰۰ با مردم صحبت کرد و افکار عمومی را جریان گذاشت و اقدامات جبرانی دولت را برای مردم تشریح کرد. بعد طرح بدون تنش اجرا شد.

اخبار مرتبط
دیدگاه
آخرین اخبار
پربازدیدها
وبگردی