| کد مطلب: ۱۳۸۷۸

تحلیل قیمت خودرو ۲۴ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل قیمت خودرو ۲۴ اسفند ۱۴۰۲

قیمت خودرو امروز، پنج‌شنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تحت تأثیر کاهش نرخ ارز از دیروز روند کاهشی به خود گرفته و افت محسوس در اغلب خودروهای داخلی و مونتاژی بازار به چشم می‌خورد.

به گزارش هم‌میهن آنلاین، تجارت نیوز نوشت:

قیمت خودرو امروز، پنج‌شنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ روند کاهشی به خود گرفته و افت قیمت محسوس در اغلب محصولات داخلی و مونتاژی بازار دیده می‌شود. این افت قیمت که از روز دوشنبه هفته جاری آغاز شد، زیر سایه کنترل نرخ ارز انجام گرفته است و احتمال می‌رود که تا پایان سال نیز ادامه داشته باشد.

نرخ ارز با وجود اینکه در روزهای گذشته تا اولین واحد از کانال ششم هم پیش رفت، اما نتوانست در این کانال به معامله ادامه دهد و دوباره به زیر این کانال سقوط کرد، در نتیجه بازارهای موازی نیز به تبعیت از نرخ ارز، افت محسوسی را تجربه کردند.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی بازار از آغاز امروز غالباً نزولی گزارش می‌شود.

کوییک دنده‌ای S یکی از ارزان‌ترین هاچ‌بک‌های بازار است که با افت دو میلیون تومانی نسبت به روز گذشته با نرخ ۴۲۱ میلیون تومان معامله می‌شود.

ساینا دنده‌ای دنده اتومات نیز جزو ارزان‌ترین خودروهای دنده اتومات بازار شمرده می‌شود که چهار میلیون تومان ارزان شده و با ۴۷۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

پژو ۲۰۶ تیپ دو با مدل ۱۴۰۱ جزو معدود خودروهای بازار داخلی است که برخلاف دیگر محصولات بازار‌، رشد ۱۰ میلیون تومانی دارد و به کانال ۶۰۰ میلیون تومانی رسیده است.

دنا پلاس ۶ دنده توربوشارژ سدان رده بالای ایران خودرو هیچ تغییری نسبت به روز گذشته ندارد و با همان نرخ ۹۳۰ میلیون تومانی خرید و فروش می‌شود.

1

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی برخلاف داخلی‌های بازار، با ثبات است.

ام‌وی‌ام X22 دنده‌ای اسپرت لاکچری یکی از ارزان‌ترین کراس‌اوورهای مونتاژی بازار است که از آغاز امروز هیچ تغییری ندارد و با ۸۲۳ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

جک J4 آپشنال سدان اقتصادی کرمان موتور نیز هیچ تغییری ندارد و با قیمت ۸۴۵ میلیون تومان قابل خریداری است.

جک S3 اتوماتیک ارزان‌ترین کراس‌اوور مونتاژی این شرکت با رشد ۱۰ میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به کانال یک میلیارد و 210 میلیون تومان رسید.

دیگنیتی پرایم یکی از گران‌ترین کراس‌اوورهای بهمن موتور نیز بدون نوسان نسبت به دیروز و با همان نرخ دو میلیارد تومانی معامله می‌شود. 

2

اخبار مرتبط
دیدگاه
آخرین اخبار
پربازدیدها
وبگردی