| کد مطلب: ۱۳۶۵۲

روزنامه جوان مطرح کرد:

حساسیت حسن روحانی بر بودجه و تخلفات قرارگاه خاتم

حساسیت حسن روحانی بر بودجه و تخلفات قرارگاه خاتم

روزنامه نزدیک به سپاه پاسداران، از حساسیت رئیس جمهور پیشین به بودجه قرارگاه خاتم خبر داده است.

به گزارش هم‌میهن آنلاین، روزنامه جوان در یادداشتی با تیتر «مواظبت کنید این‌بار فرق می‌کند توخالی نباشد» نکاتی در خصوص حسن روحانی رئیس‌جمهور پیشین کشورمان پس از پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۳۹۲ مطرح کرده است. در بخشی از این یادداشت آمده است:

«تابستان ۱۳۹۲ زمانی که آقای روحانی به عنوان منتخب ملت توانسته بود رأی اکثریت مردم را به خود جلب کند و سکان اجرایی کشور را از شهریور همان سال به مدت چهار سال در اختیار بگیرد، مثل همه رؤسای جمهور گذشته در تب و تاب شناسایی یاران خویش برای تشکیل کابینه بود تا کابینه‌ای را شکل دهد که متفاوت از کابینه دولت دهم احمدی‌نژاد باشد.

در میان این شناسایی‌ها برای یکی از وزارتخانه‌های کلیدی کشور به سراغ کسی رفته بود که آن شخصیت به نوعی مسئولیت نظارت بر بودجه و اعتبارات دستگاه‌ها و نهادهای کشور را که از بودجه عمومی استفاده می‌کردند،داشت. فرد مورد نظر در جلسه‌ای محدود نقل می‌کرد در اولین دیدار و گفت‌وگوی مقدماتی برای قبول مسئولیت وزارتخانه، آقای روحانی از وی در خصوص هزینه‌های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا و نحوه نظارت از آن مجموعه پرسیده بود. موضوعی که ظاهراً برای رئیس‌جمهور منتخب بیش از همه موضوعات اهمیت پیدا کرده بود.

این نامزد شناسایی شده برای آن وزارتخانه کلیدی نقل می‌کرد از گفتگو با آقای روحانی متوجه شدم فعالیت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا برای ایشان یک دغدغه جدی است که ذهن او را مشغول کرده و به دنبال تخلفات بودجه‌ای و هزینه‌ای در این مجموعه است.»

اخبار مرتبط
دیدگاه
آخرین اخبار
پربازدیدها
وبگردی