| کد مطلب: ۱۶۴۶۶

حسین امیرعبداللهیان از زبان محمدجواد ظریف

حسین امیرعبداللهیان از زبان محمدجواد ظریف

وزیر خارجه پیشین کشورمان در گفتگویی به بیان نظر خود درباره حسین امیرعبداللهیان پرداخت.

به گزارش هم‌میهن آنلاین، محمد جواد ظریف با بیان اینکه آقای امیر عبدالهیان مرد پرکار و پرتلاشی بودند و زمان زیادی را به کار و پیگیری امور اختصاص می‌دادند گفت: مشخصه بارز آقای امیرعبدالهیان اخلاص و مردم‌داری ایشان بود.

وزیر خارجه پیشین جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با ایسنا در ارتباط با مهمترین ویژگی‌های شخصیتی و کاری شهید حسین امیر عبداللهیان که در روز یکشنبه در جریان حادثه ایجاد شده برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور به همراه ایشان به شهادت رسید، گفت: مهمترین ویژگی آقای امیرعبداللهیان اخلاص و خلق و خوی نیکوی ایشان بود. چنانکه همه همکاران در وزارت خارجه به ایشان علاقه داشتند و از ایشان به عنوان فردی با اخلاق یاد می‌کردند.

وی با بیان اینکه آقای امیر عبداللهیان این ویژگی را چه در زمانی که کارشناس بودند و چه در زمانی که معاون بنده بودند و همچنین در زمانی که مجلس مشغول به فعالیت بودند داشتند، گفت: در زمانی‌که مسئولیت وزارت خارجه را نیز بر عهده داشتند همین ویژگی را داشتند.

ظریف با تاکید بر اینکه آقای امیر عبداللهیان در عرصه کار فردی پر کار و سخت کوش بود و زمان زیادی را برای کار و پیگیری امور اختصاص می‌دادند گفت: همانطور که گفتم مهمترین مشخصه بارز ایشان اخلاص و مردم‌داری بود و تا آنجا که اطلاع دارم با توجه به علاقه‌مندی دوستان در وزارت خارجه به ایشان از روز گذشته غم عجیبی در وزارت خارجه بخاطر شهادت ایشان و اتفاق رخ داده حاکم شده است.

منبع : ايسنا
اخبار مرتبط
دیدگاه
آخرین اخبار
پربازدیدها
وبگردی