| کد مطلب: ۵۰۷۵

موافقت سهامداران همراه اول با افزایش سرمایه ۵۹ درصدی 

موافقت سهامداران همراه اول با افزایش سرمایه ۵۹ درصدی 

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت ارتباطات سیار ایران صبح روز یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱، با حضور ۹۰ درصد سهامداران و به ریاست علی بقایی رییس هیات‌مدیره در ساختم

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت ارتباطات سیار ایران صبح روز یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱، با حضور ۹۰ درصد سهامداران و به ریاست علی بقایی رییس هیات‌مدیره در ساختمان ستاره ونک برگزار شد.

استماع گزارش هیات‌مدیره، حسابرس و بازرس قانونی و همچنین اتخاذ تصمیم درباره «افزایش سرمایه» از جمله موارد دستورجلسه این مجمع بود که به‌صورت حضوری و آنلاین برگزار شد.

در این مراسم نوربخش، معاون مالی و تدارکاتی اپراتور اول ضمن ارائه گزارشی از شاخص‌های مالی به بیان تاریخچه‌ای از افزایش سرمایه شرکت پرداخت و اظهار کرد: در حال حاضر به‌دنبال موافقت سهامداران شرکت برای افزایش سرمایه ۵۹.۳۳ درصدی هستیم که در صورت تأیید، سرمایه همراه اول از ۴۷۲۰ به ۷۵۲۰ میلیارد تومان افزایش می‌یابد.

وی درباره مزایای این افزایش سرمایه نیز گفت: استفاده از موضوع بند ف تبصره ۲ قانون بودجه ۱۴۰۱، اصلاح ساختار مالی به‌منظور بهبود شرایط اعتباری شرکت نزد شبکه بانکی و همچنین جلوگیری از خروج وجه نقد از محل طرحهای سرمایه‌گذاری شرکت از جمله اهداف مهم این افزایش سرمایه است.

دیدگاه
آخرین اخبار
پربازدیدها
وبگردی