| کد مطلب: ۱۴۱۹۵

انتقال سعید مدنی به زندان دماوند

انتقال سعید مدنی به زندان دماوند

محمود بهزادی‌راد، وکیل سعید مدنی گفت: انتقال زندانی باید براساس حکم تبعید از محلی که محل جرم یا زندگی‌اش بوده صورت گیرد یا به درخواست خود زندانی برای انتقال به نزدیک‌ترین محل سکونت‌شان باشد. ولی آقای مدنی درخواست انتقال و یا حکم تبعید نداشته است و ما نمی‌دانیم با چه مجوزی به یک زندان دیگر منتقل‌شان کرده‌اند.

محمود بهزادی‌راد، وکیل سعید مدنی در گفت‌وگو با خبرگزاری ایلنا، درباره انتقال موکلش به زندان دماوند گفت: «امروز [دیروز] با آقای مدنی ملاقات داشتم و صبح از طرف زندان به ایشان گفتند احتمالاً به یک زندان دیگر انتقال پیدا می‌کند و سپس به من گفتند فعلاً منتفی شده است. اما خبردار شدیم که به زندان دماوند منتقل شده‌اند.»

وی افزود: «انتقال زندانی باید براساس حکم تبعید از محلی که محل جرم یا زندگی‌اش بوده صورت گیرد یا به درخواست خود زندانی برای انتقال به نزدیک‌ترین محل سکونت‌شان باشد. ولی آقای مدنی درخواست انتقال و یا حکم تبعید نداشته است و ما نمی‌دانیم با چه مجوزی به یک زندان دیگر منتقل‌شان کرده‌اند.»

بهزادی‌راد ادامه داد:«شخص آقای مدنی هم نمی‌دانستند. امروز صبح که ملاقات داشتیم هم از این موضوع خبر نداشتند. فردا پیگیری خواهم کرد تا ببینم دلیل انتقال چه بوده است، زیرا خلاف آیین‌نامه زندان‌ها است.»

اخبار مرتبط
دیدگاه
آخرین اخبار
پربازدیدها
وبگردی