| کد مطلب: ۱۰۲۹۷

در بزرگ‌ترین حراج سال دیجی‌کالا، تا ۹۹ درصد تخفیف بگیرید

در بزرگ‌ترین حراج سال  دیجی‌کالا، تا ۹۹ درصد تخفیف بگیرید

این روزها، تابلوهای سطح شهر حکایت از یک حراج بزرگ می‌کنند. به نظر می‌رسد بلک‌فرایدی یا جمعه سیاهی که دیجی‌کالا امسال برای آن برنامه‌ریزی کرده است، بلک‌فرایدی مت

این روزها، تابلوهای سطح شهر حکایت از یک حراج بزرگ می‌کنند. به نظر می‌رسد بلک‌فرایدی یا جمعه سیاهی که دیجی‌کالا امسال برای آن برنامه‌ریزی کرده است، بلک‌فرایدی متفاوتی است و این فروشگاه بزرگ آنلاین، بنا دارد که تجربه‌ای تکرار نشدنی برای کاربران خود رقم بزند.

در جمعه سیاه امسالِ دیجی‌کالا که از تاریخ یکم آذر شروع می‌شود و تا هفتم آذرماه ادامه دارد، میلیاردها تخفیف روی میلیون‌ها کالا عرضه خواهد شد و علاوه‌بر آن تعداد «پیشنهادهای شگفت‌انگیز» دیجی‌کالا به تعداد ۵۰۰ عدد در روز می‌رسد.

افزایش ۲ برابری ظرفیت و سرعت در بلک فرایدی دیجی کالا

کمتر کسی می‌تواند در برابر تخفیف‌های شگفت‌انگیز بلک‌فرایدی یا همان جمعه سیاه، مقاومت کند و پیش‌بینی می‌شود که سفارش کالا در یک هفته مورد بحث، چندین برابر شود. از همین رو، دیجی‌کالا اعلام کرده است که ظرفیت پردازش و سرعت ارسال کالا را در این بازه، تا دو برابر افزایش داده تا جایی که حتی کاربران استان‌های تهران، البرز و اصفهان می‌توانند بدون دغدغه شرایط حراجی، از ظرفیت ارسال سریع کالاها استفاده کرده و در روز ثبت سفارش یا روز بعد از ثبت سفارش، کالا‌های خود را دریافت کنند.

کدام کالاها به حراج گذاشته خواهند شد؟

از شیر مرغ تا جان آدمیزاد. دیجی‌کالا برای جمعه سیاه خود محدودیتی در نظر نگرفته است. تمام گروه‌های کالایی اعم از کالاهای دیجیتال، خانه و آشپزخانه، مد و پوشاک، آرایشی و بهداشتی، سلامت، ورزش، سفر و حتی کالاهای سوپرمارکتی در رویداد «بزرگ‌ترین حراج سال» با تخفیف‌هایی تکرار نشدنی برای فروش در وب‌سایت دیجی‌کالا، بارگزاری خواهند شد. فرقی نمی‌کند دنبال چه برندی باشید یا چقدر بودجه برای خرید در آذر ماه امسال کنار گذاشته باشید، این حراج، یک حراج بدون مرز است. دیجی‌کالا امسال، نه تنها برای محبوب‌ترین برندهای فروشگاه خود صفحات اختصاصی طراحی کرده بلکه در نظر دارد در اختیار مشتریان خرید اول خود نیز، کدهای تخفیف اختصاصی قرار دهد. همچنین بهترین و پرفروش‌ترین کالاهای این فروشگاه بزرگ نیز، مشمول تخفیف‌های جذاب خواهند شد.

بازی کنید؛ ۹۹ درصد تخفیف بگیرید!

آخرین سورپرایز جمعه سیاه دیجی‌کالا، یک بازی جذاب است. بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین ایران، در هفته جمعه سیاه، یک بازی هیجان انگیز به نام «شکار گنج» برای کاربران خود تدارک دیده است. شرکت کنندگان در این بازی در بازه‌های زمانی تعیین شده، از میان ده‌ها کد تخفیف، به دنبال کد‌های تخفیف ۹۹ درصدی می‌گردند تا بتوانند کالاهای پرطرفداری مثل لپ‌تاپ، پلی استیشن ۵، آیفون ۱۳ و ... را تقریبا رایگان بخرند.

گفتنی است دیجی‌کالا اعلام کرده است که در بازه زمانی مورد بحث، بهترین و جذاب‌ترین تخفیف‌ها را از طریق پیامک به اطلاع مشتریان خود می‌رساند.

دیدگاه
آخرین اخبار
پربازدیدها
وبگردی