| کد مطلب: ۱۳۶۵۹

دادستان قم:

از آمرین به معروف که شرایط و مراتب آن را مراعات کرده باشند حمایت می‌کنیم

 از آمرین به معروف که شرایط و مراتب آن را مراعات کرده باشند حمایت می‌کنیم

دادستان عمومی و انقلاب قم مطرح کرد: دستورات لازم را نسبت به شناسایی اخلالگران در نظم، سایر زوایای قضیه و همچنین شناسایی عناصری که تصویر را به رسانه‌های معاند منتقل کردند، صادر کرده است. ما از آمرین به معروف که شرایط و مراتب آن را مراعات کرده باشند با جدیت حمایت می‌کنیم

به گزارش هم‌میهن آنلاین، تسنیم نوشت:

حجت‌الاسلام والمسلمین غریب دادستان عمومی و انقلاب استان قم درخصوص انتشار کلیپ منتشره از یک درمانگاه در قم اظهار داشت: ملت ایران در طول تاریخ خداپرست بوده است و ۱۴۰۰ سال است در سایه فرهنگ اسلام زندگی می‌کند و به‌شدت پایبند به رعایت احکام و پرهیز از ناهنجاری‌های دین اسلام است و حتی غیرمسلمان‌ها هم در ایران در طول تاریخ به فرهنگ اسلامی ملت ایران احترام می‌گزارند و هیچ‌گاه تظاهر به ضدیت با فرهنگ مردم مسلمان نکردند؛ لذا مردم انتظار دارند معدود افرادی که بعضاً فرهنگ اسلامی را مراعات نمی‌کنند از این غفلت خارج شوند.

وی افزود: در ارتباط با کلیپی که پخش شده است، به‌محض اطلاع دادستانی قم دستورات لازم را نسبت به شناسایی اخلالگران در نظم، سایر زوایای قضیه و همچنین شناسایی عناصری که تصویر را به رسانه‌های معاند منتقل کردند، صادر کرده است.

دادستان عمومی و‌ انقلاب قم در عین حال تأکید کرد: ما از آمرین به معروف که شرایط و مراتب آن را مراعات کرده باشند با جدیت حمایت می‌کنیم و در هر صورت به این موضوع قاطعانه، عادلانه و با سرعت رسیدگی می‌کنیم.

به گزارش هم‌میهن آنلاین، خبرگزاری اصول‌گرای تسنیم در انتهای این خبر اضافه کرده است: ویدئویی از حمله یک خانم مکشّفه به یک روحانی در یکی از درمانگاه‌های شهر قم روز گذشته به‌طور گسترده در رسانه‌های ضدانقلاب و فضای مجازی پخش شد. در حالی این ویدئو در اختیار رسانه‌های تروریستی و ضدانقلاب قرار گرفته است که این فیلم توسط دوربین‌های مداربسته آن درمانگاه ثبت شده است و سؤال مردم این است؛ چطور فیلم دوربین‌های مداربسته در اختیار رسانه‌های ضدانقلاب قرار گرفته است؟!

اخبار مرتبط
دیدگاه
آخرین اخبار
پربازدیدها
وبگردی