| کد مطلب: ۱۴۵۹۰

باطل شدن پروازها از فرودگاه‌های مختلف + جزئیات

خبر تکمیل می‌شود

باطل شدن پروازها از فرودگاه‌های مختلف + جزئیات

با توجه به عملیات شب گذشته علیه اسرائیل، پروازهای فرودگاه‌های مختلف ابطال شده است.

به گزارش هم‌میهن آنلاین، به دنبال عملیات شب گذشته علیه مواضعی در اسرائیل پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران تا ظهر امروز باطل شد. مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران اطلاعات جدیدی از ابطال پروازها ارائه داده است.

رضا کارگر مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران- درباره وضعیت پروازهای فرودگاه‌های کشور توضیح داد: به جز فرودگاه مهرآباد، پروازهای اصفهان، شیراز، بوشهر، سنندج، ایلام، کرمان و پرواز فرودگاه‌های غرب کشور نیز باطل شده است.

وی درباره بلیت کسانی که پروازهایشان باطل شده است، توضیح داد: در صورت باطل شدن پروازها روند این است که هزینه بلیت برگردانده می‌شود اما معمولا سعی می‌کنند مسافران را با پروازهای فوق‌العاده جابه‌جا کنند؛ البته در حال حاضر وضعیت پروازها مشخص نیست.

مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران خاطرنشان کرد: در صورت باطل شدن پرواز هر یک از فرودگاه‌ها، به مسافران پیامک داده می‌شود.

به گزارش مهر، مدیر روابط عمومی فرودگاه مهرآباد گفت: با توجه به اینکه بیشترین پروازهای کشور در فرودگاه بین‌المللی مهرآباد انجام می‌شود تا دقایق گذشته خبری مبنی بر بازگشایی این فرودگاه لحاظ نشده است. باتوجه به نوتام «۱۱۳۵» اگر مجدد بنا به تمدید لغو پروازهای مهرآباد باشد، قطعاً پروازها باطل خواهد شد؛ امت تا بدین لحظه وضعیت پروازها مشخص نیست. پرواز مسافرینی که لغو شد باید به شرکت هواپیمایی یا آژانسی که از آن بلیت خریداری کردند مراجع کنند؛ بعضاً ممکن است با پرواز فوق‌العاده اقدام به جابه جایی مسافران کنند.

ابطال پروازهای خارجی

به گزارش هم‌میهن آنلاین، پروازهای فرودگاه امام نیز باطل شد.

سعید چلندری مدیرعامل  در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت پروازهای فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) به دنبال حمله پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رژیم صهیونیستی اسراییل که در پاسخ به حمله چندی پیش این رژیم به کنسولگری ایران در دمشق انجام شد، بیان کرد: بر اساس اطلاعیه صادره هوانوردی از سازمان هواپیمایی کشوری تا ۶ صبح فردا (دوشنبه) کلیه پروازها لغو شده است.

وی درباره اینکه باطل شدن پروازها تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟ بیان کرد: اگر این هشدار تمدید نشود، پروازها برقرار خواهد بود و اگر تمدید شود، باطل شدن پروازها ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) همچنین در خصوص وضعیت پروازهایی که باطل شده است، توضیح داد: بعد از اینکه پروازها برقرار شود، شرکت‌های هواپیمایی برای جابه‌جایی مسافران برنامه‌ریزی می‌کنند.

اخبار مرتبط
دیدگاه
آخرین اخبار
پربازدیدها
وبگردی